1.-ENLLAÇ AMB LES PÀGINES PERSONALS DEL WIKI | 1.1.-Netiqueta bàsica | 2.-NOMS D'USUARI I CONTRASENYA INICIAL DEL WIKI | 3.-SUBCOMPTES DELS ALUMNES A EDU-GLOGSTER | 4E | 4V
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

1.-ENLLAÇ AMB LES PÀGINES PERSONALS DEL WIKI


- ENLLAÇ AMB LES PÀGINES PERSONALS -


ALUMNES DE 4t E

  1. 4E-01-JULIA; 2a Avaluació; ------- 3a Av-Julia
  2. 4E-02-ALVARO; 2a Avaluació; ---- 3a Av-Álvaro
  3. 4E-03-LAURA; 2a Avaluació; ------ 3a Av-Laura
  4. 4E-04-ANDREA; 2a Avalució; ----- 3a Av-Andrea
  5. 4E-05-SARA-BA; 2a Avaluació; --- 3a Av-Sara-B
  6. 4E-06-ADRIAN; 2a Avaluació; ----- 3a Av-Adrián
  7. 4E-07-DAVID-CA; 2a Avaluació, -- 3a Av-David-Ca
  8. 4E-08-SANDRA; 2a Avaluació; ---- 3a Av-Sandra
  9. 4E-09-INES; 2a Avaluació; --------- 3a Av-Inés
  10. 4E-10-DAVID-CH; 2a Avaluació; -- 3a Av-David-Ch
  11. 4E-11-XAVI; 2a Avaluació; --------- 3a Av-Xavi
  12. 4E-12-DAVID-FO; 2a Avaluació; -- 3a Av-David-F
  13. 4E-13-ISMAEL; 2a Avaluació; ----- 3a Av-Ismael
  14. 4E-14-MIGUEL-GO; 2a Avaluació; 3a Av-Miguel-G
  15. 4E-15-ALEX; 2a Avaluació; -------- 3a Av-Alex
  16. 4E-16-REYES; 2a Avaluació; ----- 3a Av-Reyes
  17. 4E-17-VEGA; 2a Avaluació; ------- 3a Av-Vega
  18. 4E-18-MIGUEL-MA; 2a Avaluació; 3a Av-Miguel-M
  19. 4E-19-MARCOS; 2a Avaluació; --- 3a Av-Marcos
  20. 4E-20-ROSANA; 2a Avaluació; --- 3a Av-Rosana
  21. 4E-21-JORGE; 2a Avaluació; ------3a Av-Jorge
  22. 4E-22-RAQUEL; 2a Avaluació; --- 3a Av-Raquel
  23. 4E-23-FERRAN; 2a Avaluació; --- 3a Av-Ferran
  24. 4E-24-FRANCESC; 2a Avaluació; 3a Av-Francesc
  25. 4E-25-SARA-SI; 2a Avaluació; --- 3a Av-Sara-S
  26. 4E-26-GUILLEM; 2a Avaluació; -- 3a Av-Guillem
  27. 4E-27-JORDI; 2a Avaluació; ------ 3a Av-Jordi
- ENLLAÇ AMB LES PÀGINES PERSONALS -


ALUMNES DE 4t V

  1. 4V-01-SARA; - - - ABSENT
  2. 4V-02-JAZMIN; 2a Avaluació; ---- 3a Av-Jazmín
  3. 4V-03-CARMEN; 2a Avaluació; -- 3a Av-Carmen
  4. 4V-04-ANA; 2a Avaluació; -------- 3a Av-Ana
  5. 4V-05-NATALIA; 2a Avaluació; -- 3a Av-Natalia
  6. 4V-06-MARIO; 2a Avaluació; ----- ABSENT
  7. 4V-07-SANDRA; 2a Avaluació; -- 3a Av-Sandra
  8. 4V-08-ISABEL; 2a Avaluació; --- 3a Av-Isabel
  9. 4V-09-CARLOS; 2a Avaluació; -- 3a Av-Carlos
  10. 4V-10-CRISTINA; 2a Avaluació; - 3a Av-Cristina
  11. 4V-11-PABLO; 2a Avaluació; ---- 3a Av-Pablo
  12. 4V-12-MAYTE; 2a Avaluació; ---- 3a Av-Mayte
  13. 4V-13-SERGIO; 2a Avaluació; --- 3a Av-Sergio
  14. 4V-14-EMILIO; 2a Avaluació; ---- 3a Av-Emilio
  15. 4V-15-ELENA; 2a Avaluació; ----- 3a Av-Elena
  16. 4V-16-BELINDA; 2a Avaluació; -- 3a Av-Belinda
  17. 4V-17-SILVIA; 2a Avaluació; ----- 3a Av-Silvia
  18. 4V-18-ANA-C; 2a Avaluació; ----- 3a Av-Ana-C
  19. 4V-19-MARTA-MO; 2a Avaluació; 3a Av-Marta-M
  20. 4V-20-RAQUEL; 2a Avaluació; --- 3a Av-Raquel
  21. 4V-21-ROCIO; 2a Avaluació; ----- 3a Av-Rocío
  22. 4V-22-MARTA-VA; 2a Avaluació; 3a Av-Marta-V
  23. 4V-00-ADRIAN; 2a Avaluació; --- 3a Av-Adrián

1.1.-Netiqueta bàsica


MOLT IMPORTANT: NO SUPLANTEU LA PERSONALITAT D'UN/A ALTRE/A COMPANY/A. UTILITZEU TAN SOLS EL NOM D'USUARI I LA CONTRASENYA ASSIGNATS. SI NO US FUNCIONA, EL PRÒXIM DIA HO INTENTAREM A CLASSE.

N.B. Les contrasenyes que apareixen a la columna Password han quedat obseletes perquè l'alumnat les ha canviades, així com les adreces de correu. Si algun usuari extern vol posar-se en contacte amb nosaltres, ha de fer servir el correu del professor o el gadget de missatges instantanis de la portada.

2.-NOMS D'USUARI I CONTRASENYA INICIAL DEL WIKI

Username
Email
Password
4E-01-JULIA
4E-01-JULIA@members.wikispaces.com
kiopro
4E-02-ALVARO
4E-02-ALVARO@members.wikispaces.com
stifru
4E-03-LAURA
4E-03-LAURA@members.wikispaces.com
niocla
4E-04-ANDREA
4E-04-ANDREA@members.wikispaces.com
praecr
4E-05-SARA-BA
4E-05-SARA-BA@members.wikispaces.com
wobach
4E-06-ADRIAN
4E-06-ADRIAN@members.wikispaces.com
roupab
4E-07-DAVID-CA
4E-07-DAVID-CA@members.wikispaces.com
trurut
4E-08-SANDRA
4E-08-SANDRA@members.wikispaces.com
saetro
4E-09-INES
4E-09-INES@members.wikispaces.com
secrae
4E-10-DAVID-CH
4E-10-DAVID-CH@members.wikispaces.com
tostet
4E-11-XAVI
4E-11-XAVI@members.wikispaces.com
wrarea
4E-12-DAVID-FO
4E-12-DAVID-FO@members.wikispaces.com
thechi
4E-13-ISMAEL
4E-13-ISMAEL@members.wikispaces.com
tuueni
4E-14-MIGUEL-GO
4E-14-MIGUEL-GO@members.wikispaces.com
theadi
4E-15-ALEJANDRO
4E-15-ALEJANDRO@members.wikispaces.com
doupou
4E-16-REYES
4E-16-REYES@members.wikispaces.com
theawi
4E-17-VEGA
4E-17-VEGA@members.wikispaces.com
medaic
4E-18-MIGUEL-MA
4E-18-MIGUEL-MA@members.wikispaces.com
uouthu
4E-19-MARCOS
4E-19-MARCOS@members.wikispaces.com
chaiso
4E-20-ROSANA
4E-20-ROSANA@members.wikispaces.com
claeua
4E-21-JORGE
4E-21-JORGE@members.wikispaces.com
guthae
4E-22-RAQUEL
4E-22-RAQUEL@members.wikispaces.com
haluth
4E-23-FERRAN
4E-23-FERRAN@members.wikispaces.com
jiofri
4E-24-FRANCESC
4E-24-FRANCESC@members.wikispaces.com
siadre
4E-25-SARA-SI
4E-25-SARA-SI@members.wikispaces.com
moutro
4E-26-GUILLEM
4E-26-GUILLEM@members.wikispaces.com
cloune
4V-01-SARA
4V-01-SARA@members.wikispaces.com
chaepo
4V-02-JAZMIN
4V-02-JAZMIN@members.wikispaces.com
mostia
4V-03-CARMEN
4V-03-CARMEN@members.wikispaces.com
kestal
4V-04-ANA
4V-04-ANA@members.wikispaces.com
nechea
4V-05-NATALIA
4V-05-NATALIA@members.wikispaces.com
tralae
4V-06-MARIO
4V-06-MARIO@members.wikispaces.com
frouha
4V-07-SANDRA
4V-07-SANDRA@members.wikispaces.com
thiluw
4V-08-ISABEL
4V-08-ISABEL@members.wikispaces.com
douwri
4V-09-CARLOS
4V-09-CARLOS@members.wikispaces.com
tredav
4V-10-CRISTINA
4V-10-CRISTINA@members.wikispaces.com
laeuea
4V-11-PABLO
4V-11-PABLO@members.wikispaces.com
cidafr
4V-12-MAYTE
4V-12-MAYTE@members.wikispaces.com
chousl
4V-13-SERGIO
4V-13-SERGIO@members.wikispaces.com
wrousa
4V-14-EMILIO
4V-14-EMILIO@members.wikispaces.com
miviob
4V-15-ELENA
4V-15-ELENA@members.wikispaces.com
stoupr
4V-16-BELINDA
4V-16-BELINDA@members.wikispaces.com
pousic
4V-17-SILVIA
4V-17-SILVIA@members.wikispaces.com
thoubo
4V-18-ANACARLOTA
4V-18-ANACARLOTA@members.wikispaces.com
drioca
4V-19-MARTA-MO
4V-19-MARTA-MO@members.wikispaces.com
haihia
4V-20-RAQUEL
4V-20-RAQUEL@members.wikispaces.com
sigacr
4V-21-ROCIO
4V-21-ROCIO@members.wikispaces.com
vaepic
4V-22-MARTA-VA
4V-22-MARTA-VA@members.wikispaces.com
coucha

Username
Email
Password
4E-27-Jordi
4E-27-Jordi@members.wikispaces.com
riokou

3.-SUBCOMPTES DELS ALUMNES A EDU-GLOGSTER

(Pòsters digitals)

4E


4V